tel. 600 220 095 Infolinia czynna w godz: pn-pt. 9-17 sklep@wegielsztygar.pl
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Węgiel Sztygar®

( ilość produktów: 13 )

Sprzedaż najwyższej jakości ekogroszku w najlepszej relacji ceny do jakości to cel, który przyświeca nam od początku tworzenia marki Węgiel Sztygar® i który konsekwentnie realizujemy od lat, prowadząc nasz sklep internetowy. To właśnie tutaj znajdą Państwo prawdziwie tani i najlepszy ekogroszek. Oferujemy Ekogroszek klasy Ultra oraz Premium o granulacji 5-25 mm oraz Orzech Ultra o granulacji 25-50 mm. To, co wyróżnia nasz opał na tle setek innych ekogroszków na rynku to przede wszystkim bezkompromisowe podejście do jakości, zgodności składu z certyfikatami węgla oraz przede wszystkim czystość i wysoka wartość opałowa oferowanego produktu.

To właśnie wartość opałowa (nie mylić z ciepłem spalania!) jest kluczem do oszczędności. Gwarantem dbałości o środowisko i czyste spalanie jest niska zawartość siarki i popiołu oraz nowoczesny system odkamieniania węgla (pozbawiania go zanieczyszczeń) zaimplementowany w zakładzie produkcyjnym. Stawiamy na jakość nie na ilość, dlatego też nie znajdziecie tu byle jakiego węgla za grosze, a jedynie najlepszy ekogroszek o doskonałych właściwościach potwierdzonych certyfikatem badań węgla przeprowadzonych przez akredytowane laboratoria. W każdym momencie oferujemy naszym klientom wgląd w szczegóły specyfikacji workowanego ekogroszku.

Dotyczy to każdego z naszych trzech głównych produktów, jakimi są Ekogroszek Premium, Orzech Ultra oraz nasz flagowy produkt - Ekogroszek Ultra. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy w tej kategorii kilka wariantów tonażowych naszego ekogroszku tak, abyś mógł w łatwy i wygodny sposób zamówić odpowiedni zapas ekogroszku workowanego na dowolny okres, jednocześnie oszczędzając tym więcej, im większy jest zakup.

Już dziś zadbaj o lepszą przyszłość środowiska i wybierz prawdopodobnie najczystszy ekogroszek pakowany marki Węgiel Sztygar®, który gwarantuje więcej oszczędności i mniej zanieczyszczeń!

pixel