FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Infolinia czynna w godz:

pn-pt 9-17

tel: 600 220 095

 

Czy mogę kupić węgiel online dziś i zapłacić później?

Tak.  We współpracy z Santander Consumer Bank przygotowaliśmy dla Państwa ofertę rat 0% z odroczonym terminem płatności.  Możesz otrzymać ekogroszek już dziś a zapłacić dopiero za 3 miesiące i to w ratach bez żadnego oprocentowania.

Dlaczego twierdzimy, że węgiel marki Sztygar® to najlepszy ekogroszek workowany w Polsce?

Wierzymy, że oferowany przez nas ekogroszek to najczystszy węgiel pakowany dostępny w tym momencie na polskim rynku.  Jako jedyni stosujemy innowacyjny sposób odkamieniania i suszenia węgla, który potem oferowany jest jako ekogroszek i orzech workowany.Gwarantujemy nie tylko bezproblemową obsługę pieca, bardzo długi czas palenia ale również, co dla nas niezwykle ważne, dbałość o ekologię.

Jaki jest koszt transportu?

Zamówienia złożone w naszym sklepie wysyłamy za pomocą renomowanej firmy transportowej. Koszt transportu wynosi 0 zł!Zarówno ekogroszek jak i orzech dowozimy  na terenie całej Polski, pod wskazany adres. Jedynie w przypadku zamówień za pobraniem doliczane jest do nich 20 zł opłaty pobraniowej.   

Jak pakowany jest ekogroszek i orzech marki Sztygar®?

Oferowany przez nas workowany węgiel workowany jest w estetyczne i mocne 25kg foliowe torby pakowane na nowoczesnej linii pakująco ważącej. Worki te układa na bezzwrotnych, zabezpieczonych folią paletach robot, co zapewnia estetykę i stabilność dostarczanych palet. 

Skąd mam pewność, że worki z węglem będą doważone?

Ekogroszek pakowany jest na nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej linii pakująco-ważącej na terenie zamkniętej hali.  To gwarancją doważenia każdego worka oraz ochrony przez zmoczeniem węgla podczas pakowania.

Czy mogę kupić worek węgla na próbę?

Nasze produkty są dostępne w ponad 1000 punktach sprzedaży w całej Polsce.  Serdecznie polecamy zakupy u naszych Partnerów. Ekogroszek Sztygar jest dostępny w sklepach Leroy Merlin, Bricomarche, Jula, Mrówka, PSB, ABC Majster i wielu innych punktach dystrybucji . W sklepie online www.sztygar.pl można kupić minimum 1 tonę opału.

Gdzie produkowany jest ekogroszek marki Węgiel Sztygar?

Ekogroszek, orzech i miał marki Sztygar jest konfekcjonowany i uszlachetniany (odkamieniany, suszony, czyszczony, sortowany, pakowany) na terenie Polski. 

Jaka jest spiekalność ekogroszku Sztygar®

Indeks Rogi naszego węgla wynosi 0. W wyniku spalania ekogroszku klasy Ultra marki Sztygar nie powstają spieki, a jedynie sypki popiół w niewielkiej ilości (max 7%).

Wilgotność Ekogroszku Sztygar®

Innowacyjna metoda odsiewu kamienia i ciał obcych z węgla zawiera w sobie proces jego suszenia. Ekogroszek Sztygar i Orzech Sztygar to węgiel suszony także w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych czy podczas srogiej zimy.

Gwarancja, rzetelność i certyfikaty producenta ekogroszku Sztygar®

Z uwagi na fakt wprowadzenia od 04.11.2018 roku w życie zapisów rozporządzenia wykonawczego do nowych regulacji w zakresie monitorowania i kontroli jakości paliw stałych na tutaj znajdziecie Państwo świadectwa naszych produktów.  

W celu maksymalnego ułatwienia procesu dystrybucji jak również dostępności świadectwa dla Klienta końcowego, załączone certyfikaty zostały podpisane elektronicznym podpisem kwalifikowanym przez osobę władną do reprezentowania Spółki Synergio Group S.A.

Tym samym świadectwa w tej formie (pdf z w/w podpisem) są tożsame z oryginalnym dokumentem.

Dodatkowo pragniemy Państwa poinformować, że Spółka Synergio Group S.A zakupiła i wdrożyła system znakowania produktu (worek 25kg), który pozwala na identyfikację źródła pochodzenia towaru.

Od 04.11.2018 roku wszystkie produkty wprowadzane na rynek są przez naszą Spółkę w ten sposób oznakowane.

Sposób płatności za ekogroszek Sztygar® w sklepie online

Płatności za zakupiony węgiel możecie Państwo dokonać bezpiecznie poprzez system płatności DotPay lub IAI, przelewem klasycznym na nr konta wskazany na naszej stronie lub po otrzymaniu towaru u kuriera.  Opcja płatności u kuriera kosztuje 20zł za przesyłkę, bez względu na ilość zamówionego towaru. 

Dostępna jest także możliwość odroczenia płatności oraz rozłożenia jej na raty.  Szczegóły w zakładce RATY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
pixel