Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Infolinia sztygar.pl czynna jest w godz:

pn-pt 9-17

tel: 600 220 095

 

Czy mogę kupić węgiel online dziś i zapłacić później?

Tak.  We współpracy z Santander Consumer Bank przygotowaliśmy dla Państwa ofertę rat 0% z odroczonym terminem płatności.  Możesz otrzymać ekogroszek już dziś, a zapłacić dopiero za 3 miesiące i to w ratach bez żadnego oprocentowania.

Dlaczego twierdzimy, że węgiel marki Sztygar® to najlepszy ekogroszek workowany w Polsce?

Wierzymy, że oferowany przez nas ekogroszek to najczystszy węgiel pakowany dostępny w tym momencie na polskim rynku.  Jako jedyni stosujemy innowacyjny sposób odkamieniania i suszenia węgla, który potem oferowany jest jako ekogroszek workowany. Gwarantujemy nie tylko bezproblemową obsługę pieca, bardzo długi czas palenia, ale również - co dla nas niezwykle ważne - dbałość o ekologię.

Jaki jest koszt transportu?

Zamówienia złożone w naszym sklepie wysyłamy za pomocą renomowanej firmy transportowej. Koszt transportu wynosi 0 zł! Ekogroszek dowozimy  na terenie całej Polski, pod wskazany adres. Jedynie w przypadku zamówień za pobraniem doliczane jest do nich 20 zł opłaty pobraniowej.   

Jak pakowany jest ekogroszek marki Sztygar®?

Oferowany przez nas workowany węgiel workowany jest w estetyczne i mocne 25kg foliowe torby pakowane na nowoczesnej linii pakująco-ważącej. Worki te układa na bezzwrotnych, zabezpieczonych folią paletach robot, co zapewnia estetykę i stabilność dostarczanych palet. 

Skąd mam pewność, że worki z węglem będą doważone?

Ekogroszek pakowany jest na nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej linii pakująco-ważącej na terenie zamkniętej hali.  To gwarancją doważenia każdego worka oraz ochrony przez zmoczeniem węgla podczas pakowania.

Czy mogę kupić worek węgla na próbę?

Nasze produkty są dostępne w ponad 1000 punktach sprzedaży w całej Polsce.  Serdecznie polecamy zakupy u naszych Partnerów. Ekogroszek Sztygar jest dostępny w sklepach Leroy Merlin, Bricomarche, Mrówka, PSB, Pszczółka, ABC Majster, Brocomarche i wielu innych punktach dystrybucji . W sklepie online www.sztygar.pl można kupić minimum 0.5 tony opału.

Gdzie produkowany jest ekogroszek marki Sztygar®?

Ekogroszek marki Sztygar jest konfekcjonowany i uszlachetniany (odkamieniany, suszony, czyszczony, sortowany, pakowany) na terenie Polski. 

Jaka jest spiekalność ekogroszku Sztygar®?

Indeks Rogi naszego węgla wynosi do 10. W wyniku spalania ekogroszku klasy Ultra marki Sztygar® nie powstają spieki, a jedynie popiół w niewielkiej ilości (max 7%).

Wilgotność Ekogroszku Sztygar®

Innowacyjna metoda odsiewu kamienia i ciał obcych z węgla zawiera w sobie proces jego suszenia. Ekogroszek Sztygar to węgiel suszony także w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych czy podczas srogiej zimy.

Gwarancja, rzetelność i certyfikaty producenta ekogroszku Sztygar®

Z uwagi na fakt wprowadzenia od 04.11.2018 roku w życie zapisów rozporządzenia wykonawczego do nowych regulacji w zakresie monitorowania i kontroli jakości paliw stałych na tutaj znajdziecie Państwo świadectwa naszych produktów.  

W celu maksymalnego ułatwienia procesu dystrybucji jak również dostępności świadectwa dla Klienta końcowego, załączone certyfikaty zostały podpisane elektronicznym podpisem kwalifikowanym przez osobę władną do reprezentowania Synergio S.A.

Tym samym świadectwa w tej formie (pdf z w/w podpisem) są tożsame z oryginalnym dokumentem.

Dodatkowo pragniemy Państwa poinformować, że Synergio S.A zakupiła i wdrożyła system znakowania produktu (worek 25kg), który pozwala na identyfikację źródła pochodzenia towaru.

Od 04.11.2018 roku wszystkie produkty wprowadzane na rynek są przez naszą Spółkę w ten sposób oznakowane.

Sposób płatności za ekogroszek Sztygar® w sklepie online

Płatności za zakupiony węgiel możecie Państwo dokonać bezpiecznie poprzez system płatności DotPay lub IAIPay, przelewem klasycznym na nr konta wskazany na naszej stronie lub po otrzymaniu towaru u kuriera.  Opcja płatności u kuriera kosztuje 20zł za przesyłkę, bez względu na ilość zamówionego towaru. 

Dostępna jest także możliwość odroczenia płatności oraz rozłożenia jej na raty.  Szczegóły w zakładce RATY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
pixel