Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O NAS

Marka SZTYGAR® należy do SYNERGIO Spółka Akcyjna,  jednego z liderów na rynku surowców energetycznych w Polsce. 

Od wielu lat oferujemy naszym Klientom wysokoenergetyczny kamienny węgiel opałowy (węgiel kamienny typ. 31 i 32 – zgodnie z Polską Normą PN-82 G- 97002) pozyskany bezpośrednio w miejscach jego wydobycia.

Oferujemy naszym Klientom najwyższej klasy kamienny, wysokoenergetyczny węgiel płukany (odkamieniany) i suszony, z możliwością odbioru w Porcie Gdańskim, jak również dostępny jako węgiel workowany w naszym sklepie online.

Nasz węgiel polecamy także odbiorcom instytucjonalnym, zużywającym opał na własne potrzeby jak również składom węgla oferującym go do dalszej sprzedaży.

Produkty SYNERGIO dostępne są w ponad 5000 punktów sprzedaży (POS), w tym na półkach renomowanych sieci handlowych oraz stacji benzynowych.

Nasz węgiel jest także doceniony na rynkach zagranicznych – organizujemy transport i dostarczamy nasz towar poza granice Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
pixel