tel. 600 220 095 Infolinia czynna w godz: pn-pt. 9-17 sklep@wegielsztygar.pl
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

O NAS

Marka SZTYGAR® to jeden z liderów na rynku pakowanego węgla energetyczegoh w Polsce, marka obecna na rynku od wielu lat.

Nasze pakowane Groszki Plus marki SZTYGAR® Ultra i Premium to wysokoenergetyczny kamienny węgiel opałowy (węgiel kamienny typ. 31 i 32 – zgodnie z Polską Normą PN-82 G- 97002) pozyskany bezpośrednio w miejscach jego wydobycia odkamieniany metodą deshalingu i dodatkowo suszony.

Nasz Groszek Plus polecamy także odbiorcom instytucjonalnym, zużywającym opał na własne potrzeby jak również składom węgla oferującym go do dalszej sprzedaży.

Produkty marki SZTYGAR® dostępne są w ponad 5000 punktów sprzedaży (POS), w tym na półkach renomowanych sieci handlowych oraz stacji benzynowych.

Nasz Groszek Plus (dawniej ekogroszek) jest także doceniony na rynkach zagranicznych – organizujemy transport i dostarczamy nasz towar poza granice Polski.

SYNERGIO SA, twórca Groszku Plusmarki Sztygar, jest przedsiębiorstwem multienergetycznym, które działa zarówno w sferze ekologicznych technologii, takich jak odnawialne źródła energii (OZE), jak i tradycyjnych paliw stałych, w tym Groszku Plus (poprzednio jako ekogroszek) marki Sztygar. Nasza misja to wspieranie mieszkańców Polski będących na różnorodnych etapach ich przejścia energetycznego. Dzięki naszej zróżnicowanej ofercie służymy szerokiemu spektrum klientów, od licznych gospodarstw domowych używających nadal paliw stałych do ogrzewania, po korporacje i instytucje stawiające na ekoinnowacje.

Specjalizujemy się także w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla farm i dużych instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy wszechstronną gamę usług, od początkowych ocen energetycznych, przez etapy projektowania i montażu, aż po finalne uruchomienie instalacji.  Więcej informacji na stronie www.synergio.pl

Nasze zobowiązanie do przekształcenia sektora energetycznego stoi u nas na czele priorytetów, co motywuje nas do dążenia do spełnienia kluczowych celów związanych z zrównoważonym rozwojem w energetyce w naszym kraju.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

pixel