O NAS

Marka WĘGIEL SZTYGAR® należy do SYNERGIO GROUP S.A.,  jednego z liderów na rynku surowców energetycznych w Polsce.

 

Od wielu lat oferujemy naszym Klientom wysokoenergetyczny kamienny węgiel opałowy (węgiel kamienny typ. 31 i 32 – zgodnie z Polską Normą PN-82 G- 97002) pozyskany bezpośrednio w miejscach jego wydobycia.

Oferujemy naszym Klientom najwyższej klasy kamienny, wysokoenergetyczny węgiel płukany (odkamieniany) i suszony, z możliwością odbioru w Porcie Gdańskim, jak również dostępny jako węgiel workowany w naszym sklepie online.

Nasz węgiel polecamy także odbiorcom instytucjonalnym, zużywającym opał na własne potrzeby jak również składom węgla oferującym go do dalszej sprzedaży.

Nasz węgiel jest także doceniony na rynkach zagranicznych – organizujemy transport i dostarczamy nasz towar poza granice Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Produkty SYNERGIO dostępne są w ponad 5000 punktów sprzedaży (POS), w tym na półkach renomowanych sieci handlowych oraz stacji benzynowych, takich jak 

 

   
   

 

 

Jesteśmy stale zainteresowani nawiązaniem współpracy z przedsiębiorcami zainteresowanymi dystrybucją produktów SYNERGIO.

Podmioty zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem: biuro@synergio.pl lub pod telefonem 22 617 05 50

SYNERGIO fuels your home & business.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Wyrażam zgodę
pixel