Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nie trać ciepła

2022-05-19
Nie trać ciepła

Wykonaj odpowiednie remonty i przeglądy instalacji. Dociepl budynek, jeśli trzeba wymień okna lub je lepiej uszczelnij. Sprawdź, czy utrata ciepła nie jest wynikiem nieszczelności drzwi wejściowych. Te działania mają sens i zaprocentują, gdy zrobi się naprawdę zimno. Mądre gospodarowanie ciepłem pozwoli Ci zmniejszyć zużycie energii – czyli ekogroszku – a to z kolei oznacza oszczędności w domowym budżecie.  

Mądre gospodarowanie ciepłem stanie się bardzo ważnym elementem nadchodzących sezonów grzewczych. Wszystko wskazuje na to, że popyt na węgiel z innych regionów świata – nierosyjskich – znaczącą wpłynie na podwyżki cen.
Już dzisiaj – w trakcie sezonu grzewczego – pomyśl o obniżeniu ogrzewania o 2 stopnie Celsjusza w całym domu. To samo dotyczy cieplej wody. Większa efektywność centralnego ogrzewania i niższa temperatura w domu i wody użytkowej to mądre gospodarowanie energią.
Będziesz zaskoczony, jak szybko wdrożenie tych zmian wpłynie na niższe zużycie paliwa. Przy aktualnie bardzo wysokich cenach surowców każdy sposób na oszczędzanie jest dobry.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
pixel