Blog

Już niedługo groszek III

Już niedługo groszek IIIJuż niedługo zmienią się normy jakościowe dla węgla spalanego w domowych kotłowniach. Prace nad rozporządzeniem są na etapie dialogu społecznego. A projekt konsultują organizacje, firmy i osoby, których zmiany będą dotyczyć.
Przeczytaj więcej

Ekogroszek - czym jest a czy nie

Ekogroszek - czym jest a czy nie

Czy „eko” w nazwie „ekogroszek” rzeczywiście oznacza, że mamy do czynienia z paliwem, które nie ma negatywnego wpływu na środowisko?  Eko w ekogroszku to przede wszystkim sam proces spalania.  Ekogroszek palony w piecach 5 generacji, tzw. piecach ecodesign, emituje znikome ilości substancji szkodliwych do atmosfery, w ilości porównywalnej do poziomów emitowanych przez pellet, który jest uznany za paliwo zielone.  Jest ekonomiczny bo gdy ma wysoką wartość opałową zużywa się go mniej. 

 


Przeczytaj więcej

Zmierzch węgla w energetyce?

Zmierzch węgla w energetyce?Na największej 26. międzynarodowej konferencji klimatycznej świata w Glasgow sporo debatowano o węglu. Frans Timmermans, zastępca szefowej Komisji Europejskiej stwierdził, że bogactwo Unii Europejskiej zostało zbudowane na węglu i jej koniec również może spowodować węgiel.
Przeczytaj więcej

Nie trać ciepła

Nie trać ciepłaJeszcze w trakcie kończącego się sezonu grzewczego lub w okresie przejściowym – wiosną i latem – zadbaj o efektywność systemu grzewczego w Twoim domu lub firmie.
Przeczytaj więcej

Co zawiera świadectwo jakości węgla i jak go czytać?

Co zawiera świadectwo jakości węgla i jak go czytać?

 

Świadectwo jakości węgla to dokument, który określa wszystkie jego cechy oraz dopuszcza do sprzedaży na terenie Polski. 

Jak odczytywać znajdujące się w nim informacje? Wyjaśniamy!niu


Przeczytaj więcej

Sklep z ekogroszkiem Sztygar® ze znakiem TRUSTED SHOPS

Sklep z ekogroszkiem Sztygar® ze znakiem TRUSTED SHOPS

Bezpieczeństwo podczas zakupów w sklepie internetowym jest najważniejsze. SZTYGAR.PL jako pierwszy sklep online z ekogroszkiem otrzymał europejski znak jakości TRUSTED SHOPS. Certyfikat ten gwarantuje ochronę praw Kupującego, i autentyczne opinie użytkowników. Lider w dostarczaniu energetycznego i niskoemisyjnego ekogroszku buduje zaufanie Klientów poprzez europejski znak gwarantujący bezpieczne zakupy w sieci. 


Przeczytaj więcej

Co to jest czyste spalanie?

Co to jest czyste spalanie?Pod pojęciem „czystego spalania” rozumiemy takie spalanie paliwa stałego, które nie emituje do atmosfery trujących zanieczyszczeń, a jednocześnie pozwala na całkowite jego zużycie. W jaki sposób można palić węglem tak, aby osiągnąć ten stan?
Przeczytaj więcej

Gwarancja i certyfikaty jakości marki Sztygar

Gwarancja i certyfikaty jakości marki SztygarAktualne certyfikaty jakości węgla są dostępne zarówno na naszej stronie jak i na indywidualną prośbę naszych Klientów. Jesteśmy wiarygodni - zarówno ekogroszek, orzech jak i miał, każdorazowo bada i certyfikuje akredytowane laboratorium.

Osoby inwestujące w zakup, instalację i wyposażenie nowoczesnej kotłowni węglowej na ekogroszek, oczekują komfortu zbliżonego do tego przy korzystaniu z gazu ziemnego za uczciwą, niższą cenę. 


Oferta Synergio Group S.A. stanowi odpowiedź na te potrzeby.
Przeczytaj więcej

Raty 0% z Santander Bank

Raty 0% z Santander Bank

Oferta rat 0% w sklepie Sztygar to ZERO kosztów dodatkowych dla Klienta oraz możliwość odroczenia pierwszej spłaty o 3 miesiące.

Mamy świadomość, że wydatek na opał do domu potrafi mocno obciążyć budżet domowy.  Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, wspólnie z bankiem Santander Consumer przygotowaliśmy ofertę umożliwiającą Państwu późniejszą zapłatę za zakupiony towar i rozłożenie tej kwoty na nieoprocentowane raty.

Koszty kredytu producent ekogroszku Sztygar bierze na siebie.

Zakupy na e-raty w Santander Consumer Banku to więcej korzyści niż myślisz! 

Dowiedz się więcej:

 


Przeczytaj więcej

Ekogroszek workowany czy luzem?

Ekogroszek workowany czy luzem?Ekogroszek jest coraz bardziej docenianym paliwem stałym, które chętnie kupuje się zarówno do ogrzewania domu, jak i budynków publicznych. Niemal każdy sprzedający ekogroszek sklep online oferuje go w dwóch formach: pakowany do worków oraz luzem. Na które rozwiązanie lepiej postawić?
Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
pixel