Ekogroszek workowany

ilość znalezionych towarów: 4

Rozwój nowych technologii i ogólnodostępny Internet przyczynił się do tego, że w dzisiejszych czasach praktycznie wszystko mamy w zasięgu kilku kliknięć. Nie inaczej jest z węglem. Aktualnie w sieci możemy znaleźć tysiące ofert proponujących węgiel z całego świata, o różnej granulacji, kaloryczności i składzie. Niestety ogromny wybór, to duży dylemat i jeszcze większa niepewność związana z wiarygodnością dostawcy i jakością zamawianego opału.

Nasz sklep internetowy eliminuje te obawy. Węgiel Sztygar® to certyfikowany węgiel najwyższej jakości, przebadany laboratoryjnie przez ekspertów z akredytowanych, polskich laboratoriów, m.in. Głównego Instytutu Górnictwa.  

Parametry ekogroszku i orzecha marki Sztygar® są zgodne z rygorystycznymi normami węgla dopuszczonego do sprzedaży i określonymi w rozporządzeniu Ministra Energii w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych.

Spełniają także normy Unii Europejskiej.

U nas nie kupisz byle czego, bo oferujemy wyłącznie wysokiej klasy opał produkowany przy użyciu nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Każda workowana tona paliwa stałego od marki Wegiel Sztygar® to dokładnie odkamieniany i oczyszczany z zanieczyszczeń węgiel kamienny.

Co u nas kupisz?

W Twoje ręce oddajemy trzy rodzaje wysokogatunkowego opału: Ekogroszek Premium, Orzech Ultra i Ekogroszek Ultra.  

Ekogroszek Premium to stworzony z myślą o piecach retortowych wydajny i ekologiczny węgiel o granulacji 5-25mm, zawartości siarki nieprzekraczającej 0.6% objętości i imponującej wartości opałowej 26-24 Mj/kg.

Orzech Ultra to z kolei niezwykle uniwersalny węgiel o dużej granulacji do zastosowań w piecach zasypowych, konwencjonalnych, kuchniach węglowych oraz przede wszystkim kominkach, gdzie płonie jasnym, dobrze widocznym płomieniem.

Ostatnim i jednocześnie najlepszym gatunkowo węglem z naszej oferty jest Ekogroszek Ultra - produkt dla prawdziwych koneserów poszukujących węgla o najlepszym składzie i wydajności.

Wierzymy, że to aktualnie najczystszy węgiel workowany na rynku polskim.

W naszym internetowym składzie węgla znajdziesz paliwo do każdego pieca.

Wybierz dobry i tani Węgiel Sztygar®, a my przywieziemy go za darmo pod drzwi na bezzwrotnej palecie.

      Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
      Wyrażam zgodę
      pixel