Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ekogroszek workowany

( ilość produktów: 2 )

Rozwój nowych technologii i ogólnodostępny Internet przyczynił się do tego, że w dzisiejszych czasach praktycznie wszystko mamy w zasięgu kilku kliknięć. Nie inaczej jest z węglem. Aktualnie w sieci możemy znaleźć tysiące ofert proponujących węgiel z całego świata, o różnej granulacji, kaloryczności i składzie. Niestety ogromny wybór, to duży dylemat i jeszcze większa niepewność związana z wiarygodnością dostawcy i jakością zamawianego opału.

Ekogroszek workowany w atrakcyjnych cenach

Nasz sklep internetowy eliminuje te obawy. Węgiel Sztygar® to certyfikowany węgiel najwyższej jakości, przebadany laboratoryjnie przez ekspertów z akredytowanych polskich laboratoriów.  

Parametry ekogroszku workowanego marki Sztygar® są zgodne z rygorystycznymi normami węgla dopuszczonego do sprzedaży i określonymi w rozporządzeniu Ministra Energii w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych.

Spełniają także normy Unii Europejskiej.

U nas nie kupisz byle czego, bo oferujemy wyłącznie wysokiej klasy opał produkowany przy użyciu nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Każda workowana tona paliwa stałego od marki Sztygar® to dokładnie odkamieniany i oczyszczany z zanieczyszczeń węgiel kamienny.

Wysokiej jakości węgiel workowany

Co u nas kupisz?

W Twoje ręce oddajemy dwa rodzaje wysokogatunkowego opału: Ekogroszek Premium i Ekogroszek Ultra.  

Ekogroszek workowany premium z myślą o piecach retortowych wydajny węgiel o granulacji 5-25 mm, zawartości siarki nieprzekraczającej 0.6% objętości i imponującej wartości opałowej 26-24 MJ/kg.

Najlepszym gatunkowo węglem z naszej oferty jest Ekogroszek Ultra - produkt dla prawdziwych koneserów poszukujących węgla o najlepszym składzie i wydajności. To ekogroszek o wartości opałowej 28-26 MJ/kg, niskiej zawartości siarki - mniej niż 0,6%, o zerowej spiekalności, o frakcji 5-25 mm.

Wierzymy, że to aktualnie najczystszy węgiel workowany na rynku polskim.

 

Wybierz dobry i tani ekogroszek Sztygar®, a my przywieziemy go za darmo na bezzwrotnej palecie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
pixel