tel. 600 220 095 Infolinia czynna w godz: pn-pt. 9-17 sklep@wegielsztygar.pl
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ekogroszek workowany Mogilno

Jeśli szukasz dobrego jakościowo i niedrogiego opału, z pewnością znajdziesz taki właśnie w naszej ofercie. Zapewniamy ekogroszek w Mogilnie i okolicach, jest on workowany i dostarczany na bezzwrotnych paletach, za pomocą kuriera. U nas możesz też liczyć na szeroką ofertę węgla workowego o różnych klasach energetycznych. Jeśli zamówisz opał z opcją płatności z góry, opłacimy Twoją przesyłkę, niezależnie od tego, z jakiego regionu Polski jesteś. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju w ciągu maksymalnie pięciu dni roboczych.

Ekogroszek workowany w województwie wysyłamy pod drzwi klienta na bezzwrotnych paletach, które łatwo ustawić i przechowywać. Podczas załadunku dbamy o to, by towar był odpowiednio zabezpieczony oraz by nie zawilgotniał. Dbamy o to również podczas przechowywania, więc nasz tani ekogrosze w Mogilnie to połączenie najwyższej jakości i świetnej ceny, lepszej niż w lokalnych składach.

Ekogroszek Mogilno – najwyższa jakość opału

Dostępny u nas ekogroszek – Mogilno to najwyższej jakości opał, który ma odpowiednie parametry pod względem granulacji, wartości opałowej, ilości popiołu, siarki oraz poziomu wilgoci. Biorąc pod uwagę powyższe parametry, jest to najlepszy opał na rynku w świetnej cenie. Z naszej strony gwarantujemy stałe kontrolowanie, czy jakość ekogroszku stoi na odpowiednim poziomie pod względem kaloryczności. Ekogroszek workowany z Mogilna to gwarancja parametrów i możliwość dokonania zwrotu.

Ekogroszek – Mogilno

Gorąco zachęcamy do poznania całego naszego asortymentu. Prezentowany ekogroszek jest produktem wydajnym i wysokoenergetycznym. Udostępniamy go w bardzo korzystnej cenie. Nasz ekogroszek workowy to zdecydowanie produkt najwyższej jakości. Oferowany węgiel workowy pasuje do tradycyjnych kotłów oraz kotłów z podajnikiem. Nie zastanawiaj się więc i zamów u nas dostawę opału pod Twoje drzwi, bez kosztów kuriera. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ekogroszek mazowsze

 

Polecane

Groszek Plus (dawniej ekogroszek) Ultra Sztygar

Groszek Plus (dawniej ekogroszek) Ultra Sztygar

1 796,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką1 680,00 zł brutto
Groszek Plus (dawniej ekogroszek) Premium Sztygar

Groszek Plus (dawniej ekogroszek) Premium Sztygar

1 718,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką1 660,00 zł brutto
Groszek Plus (dawniej ekogroszek) Ultra Sztygar  0.5 tony

Groszek Plus (dawniej ekogroszek) Ultra Sztygar 0.5 tony

1 098,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką985,00 zł brutto
Groszek Plus (dawniej ekogroszek) Premium Sztygar  0.5 tony

Groszek Plus (dawniej ekogroszek) Premium Sztygar 0.5 tony

1 059,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką975,00 zł brutto
pixel