Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ekogroszek workowany Konin

Oferowany przez nas ekogroszek w Koninie to wysokoenergetyczny opał w dobrej cenie. Nasi klienci nie muszą się obawiać o kłopoty z transportem, gdyż towar wysyłamy firmami kurierskimi na bezzwrotnych paletach. Tani ekogroszek w Koninie może być u klienta już po dwóch, trzech dniach. Dbamy o to, by przechowywać go w odpowiednich warunkach, a także pakować w wytrzymałe worki, których mieści się na palecie aż 20 sztuk. Nasz opał zachowuje odpowiednią wilgotność na poziomie nieprzekraczającym 15%, co jesteśmy w stanie zagwarantować – jest to jeden z powodów, przez które jest tak wydajny.

Ekogroszek Konin – kup opał online

Nasz ekogroszek workowany w Koninie spełnia wysokie wymagania klientów przez to, że jest odpowiednio suszony, a wcześniej pozbawiany wszelkich zanieczyszczeń. Nasz opał ma gwarantowaną wartość opałową na wysokim poziomie, a także regularną granulację na poziomie 5-25 mm. Ponadto spełnia on wszystkie normy, takie jak PN-82 G-97002. Ekogroszek – Konin to miasto w województwie wielkopolskim, do którego wysyłamy towar gratis!

węgiel

Polecane

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
pixel