WSPÓŁPRACA HURTOWA

Specjalizujemy się w dostawach węgla kamiennego typ. 31 i 32 (zgodnie z Polska Norma PN-82 G-97002), z przeznaczeniem dla celów energetycznych w przedsiębiorstwach z sektora energetyki zawodowej (elektrownie i elektrociepłownie), przemysłowego (chemicznego, hutniczego oraz cementowego), a także ciepłowni przemysłowych i komunalnych.

Nasze paliwa energetyczne uszlachetniamy przy użyciu najnowocześniejszych technologii.  Dbając o ekologię wprowadziliśmy innowacyjny system suchego odkamieniania minerału.

Dlaczego współpraca z nami gwarantuje sukces?

Jesteśmy numerem jeden wśród przedsiębiorstw branży węglowej jeśli chodzi o innowacyjność procesu produkcji pakowanego węgla.  Wiemy, że oferowany przez nas ekogroszek i orzech to najczystszy i najbardziej ekologiczny opał dostępny w tym momencie na rynku polskim.  Stale zdobywamy rzeszę wiernych Klientów, zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Z naszych usług korzysta już kilkaset składów opałowych,  sklepów i innych firm oferujących węgiel do dalszej odsprzedaży.  

Stale rozwijamy naszą sieć dystrybujcji nawiązując współpracę z ogólnopolskimi sieciami handlowymi takim jak PSB, Mrówka, Leroy Merlin czy Bricoman.  Od lat jesteśmy obecni na półkach największej sieci stacji benzynowych w Polsce - Orlen.

Stawiamy przede wszystkim na jakość i ekologię oferując wygodę, bezpieczeństwo i produkty z najwyższej półki.

Jakość oferowanego naszym Klientom produktu jest dla nas najważniejsza.  Węgiel Sztygar® to opał  niezależnie badany przez akredytowane laboratoria.  

Zapewniamy rzetelną informację o jakości kontrolowanych towarów.

W ofercie posiadamy:

Ekogroszek

Miał

 

Gwarantujemy:

stałą dostępność węgla,

transporty samochodowe, kolejowe oraz możliwość odbiorów loco terminal Gdańsk,

stałe umowy gwarantujące ceny

 

Kontakt:

l.kalacinski@synergio.pl

48 882 111 643

l.sznycer@synergio.pl

48 606 793 403

m.lewinski@synergio.pl

48 606 793 404

m.adamczyk@synergio.pl

48 606 793 405

 

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
pixel