tel. 600 220 095 Infolinia czynna w godz: pn-pt. 9-17 sklep@wegielsztygar.pl
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Orzech oraz Groszek Plus (dawniej ekogroszek) workowany Ultra i Premium marki Sztygar

( ilość produktów: 5 )

Węgiel workowany marki Sztygar to produkt o najwyższej jakości importowany z Kolumbii i przetwarzany w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na terenie Portu Gdańskiego. Jesteśmy cenionym producentem węgla workowanego, specjalizującym się w produkcji groszku (ekogroszku) i orzecha od wielu lat.

Nasz zakład, strategicznie usytuowany w obszarze portowym, umożliwia nam pełną kontrolę nad procesem pozyskiwania surowca oraz efektywne przyspieszenie i usprawnienie procesu produkcyjnego. Ta dogodna lokalizacja przekłada się na ostateczną jakość naszego węgla workowanego, dawniej znanej jako ekogroszek workowany, pod marką Sztygar.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, możemy z pewnością zagwarantować naszym klientom produkt najwyższej jakości, spełniający najbardziej rygorystyczne standardy. Węgiel workowany marki Sztygar to nie tylko efektywny opał, ale również gwarancja rzetelności i profesjonalizmu naszej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem wysokogatunkowego opału.  Oferujemy trzy różne typy produktów:

Groszek Plus Sztygar Premium (wcześniej ekogroszek Premium Sztygar),

Groszek Plus Sztygar Ultra (wcześniej ekogroszek Ultra Sztygar) oraz

Orzech Workowany z węgla Sztygar.

Orzech Sztygar to węgiel o imponującej wartości opałowej wynoszącej 26-28 MJ, idealny do użytku w tradycyjnych kotłach. Dzięki wysokiej kaloryczności gwarantuje szybkie osiąganie wysokich temperatur, przy jednoczesnym efektywnym zużyciu paliwa.

Groszek Plus Sztygar Premium, wcześniej znany jako ekogroszek, dedykowany jest głównie do pieców retortowych. Posiada granulację 5-25 mm, zawartość siarki nieprzekraczającą 0,6% objętości oraz imponującą wartość opałową 24-26 MJ/kg. Dzięki tym cechom nasz groszek (dawniej ekogroszek) gwarantuje doskonałą efektywność energetyczną i komfort cieplny.

Groszek Plus Sztygar Ultra, również wcześniej określany jako ekogroszek, to nasz flagowy i najbardziej popularny produkt, stworzony z myślą o prawdziwych koneserach. Posiada wartość opałową 26-28 MJ/kg, zawartość siarki poniżej 0,6% oraz praktycznie zerową spiekalność. Jego frakcja 5-25 mm sprawia, że doskonale sprawdza się w kotłach retortowych i piecach eco-design. Wierzymy, że Groszek Plus marki Sztygar (wcześniej ekogroszek) jest obecnie najczystszym opałem pakowanym dostępnym na polskim rynku, zapewniając maksymalną efektywność, ekonomiczność i minimalizację emisji.

Troszczymy się niezmiennie o jakość naszego groszku (dawniej ekogroszku), aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Oferujemy również bezpłatną dostawę na bezzwrotnej palecie, zapewniającą wygodę podczas zakupów.

pixel