Ty także możesz wziąć udział w zalesianiu Polski! 

2019-07-23
Ty także możesz wziąć udział w zalesianiu Polski! Marka SZTYGAR® to opał najwyższej jakości, którego wykorzystanie minimalizuje zanieczyszczenia emitowane w trakcie procesu spalania. Parametry jakościowe produktów SZTYGAR® nie tylko są zgodne ze wszystkimi normami obowiązującymi w Polsce i EU, ale w większości kategorii charakteryzują się znacznie lepszymi parametrami jakościowymi od minimalnych, wymaganych przez przepisy.

Od lat staramy się także edukować konsumentów, że wybór źródła energii (marki opału), ma istotny wpływ na jakość powietrza, którym wszyscy oddychamy.

Począwszy od 2019 roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i kontynuując wysiłki w zakresie minimalizacji zanieczyszczeń emitowanych przez nasz opał w trakcie procesu spalania podejmujemy także działania bezpośrednio wpływające na zmniejszenie śladu węglowego:

Wspólnie z Lasami Państwowymi Nadleśnictwem Rytel zasadzimy w ciągu najbliższych miesięcy 100.000 dębów.

Planujemy kontynuować działania sadzenie dębów również w kolejnych latach.

Część dochodów ze sprzedaży każdego opakowania opału SZTYGAR® sfinansuje akcję sadzenia kolejnych drzew.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tym wspaniałym projekcie.   

Dokonując wyboru opału SZTYGAR® macie możliwość uczestniczeniu w akcji zalesiania naszego kraju.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Wyrażam zgodę
pixel