Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sklep z ekogroszkiem Sztygar® ze znakiem TRUSTED SHOPS

2020-01-17
Sklep z ekogroszkiem Sztygar® ze znakiem TRUSTED SHOPS Ogrzewając dom wysokiej jakości ekogroszkiem SZTYGAR® możesz także zaopatrywać się w ten produkt w Internecie. Sklep internetowy www.sztygar.pl zabezpiecza Twoją transakcję, gdy opłacasz zamówienie przelewem internetowym. Dodatkowo właściciel marki SZTYGAR® SYNERGIO SA uczestniczy w europejskim programie TRUSTED SHOPS. Oznaczenie sklepu internetowego logo programu daje każdemu Klientowi całkowite bezpieczeństwo i pewność, że zakupiony towar otrzyma przesyłką kurierską w wyznaczonym terminie.

TRUSTED SHOPS - korzyści dla Klientów www.sztygar.pl!

Zakupy w internecie są wygodne, szybkie i nie wymagają bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą. Brak bezpośrednich relacji sprzedawca – Klient może budzić wątpliwości. U kogo właściwie robię zakupy? Co otrzymam za moje pieniądze? Te wątpliwości podwajają się gdy Klient kupuje produkt pierwszej potrzeby – ekogroszek, źródło ciepła dla całej rodziny – oraz zapłacił za ten produkt (kilka ton opału) jednorazowo sporą kwotę. Sklep ze znakiem jakości TRUSTED SHOPS daje wszystkim Kupującym poczucie bezpieczeństwa i potwierdzenie dokonanych zakupów. Proces transakcji do kwoty 10 000 zł jest dodatkowo, bezpłatnie chroniony. Wystarczy „kliknąć” w ikonę podczas robienia internetowych zakupów.

Przed przyznaniem znaku sklep internetowy marki SZTYGAR® poddany została audytowi pod kątem zgodności z kryteriami jakości TRUSTED SHOPS. Nasze standardy obsługi Klienta i finansowa organizacja prawnych elementów sprzedaży – czyli np. możliwość zwrotu tworu i kosztów – są zgodne z europejską polityką sprzedaży produktów przez Internet. Cieszymy się, że nasi Klienci otrzymali dodatkową ochronę zabezpieczającą ich transakcję do kwoty 10 tysięcy złotych w przypadku niedostarczenia przesyłki. Jako pierwszy e-sklep z branży energetycznej posiadamy ten rozpoznawalny w całej Europie znak jakości.

Certyfikat jakości dla sklepu internetowego www.sztygar.pl daje Kupującym jeszcze jedną korzyść. Każdy z autentycznych Klientów może umieścić opinię na temat produktów marki SZTYGAR® i relacji Klient – e-sklep. System opinii TRUSTED SHOPS wyjaśnia wiele wątpliwości i przekonuje do zakupów swoją autentycznością. Komentarze odpowiadające na różnego rodzaju pytania np.: jaki był rzeczywisty czas dostawy, a nie ten deklamowany? Czy jakość produktu jest zgodna z opisem umieszczonym na opakowaniu? na pewno będą pomocne w podjęciu decyzji o zakupach.Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
pixel