Blog

Gwarancja i certyfikaty jakości marki Sztygar

Gwarancja i certyfikaty jakości marki SztygarAktualne certyfikaty jakości węgla są dostępne zarówno na naszej stronie jak i na indywidualną prośbę naszych Klientów. Jesteśmy wiarygodni - zarówno ekogroszek, orzech jak i miał, każdorazowo bada i certyfikuje akredytowane laboratorium.

Osoby inwestujące w zakup, instalację i wyposażenie nowoczesnej kotłowni węglowej na ekogroszek, oczekują komfortu zbliżonego do tego przy korzystaniu z gazu ziemnego za uczciwą, niższą cenę. 


Oferta Synergio Group S.A. stanowi odpowiedź na te potrzeby.
Przeczytaj więcej

Raty 0% z Santander Bank

Raty 0% z Santander Bank

Oferta rat 0% w sklepie Sztygar to ZERO kosztów dodatkowych dla Klienta oraz możliwość odroczenia pierwszej spłaty o 3 miesiące.

Mamy świadomość, że wydatek na opał do domu potrafi mocno obciążyć budżet domowy.  Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, wspólnie z bankiem Santander Consumer przygotowaliśmy ofertę umożliwiającą Państwu późniejszą zapłatę za zakupiony towar i rozłożenie tej kwoty na nieoprocentowane raty.

Koszty kredytu producent ekogroszku Sztygar bierze na siebie.

Zakupy na e-raty w Santander Consumer Banku to więcej korzyści niż myślisz! 

Dowiedz się więcej:

 


Przeczytaj więcej

Ekogroszek workowany czy luzem?

Ekogroszek workowany czy luzem?Ekogroszek jest coraz bardziej docenianym paliwem stałym, które chętnie kupuje się zarówno do ogrzewania domu, jak i budynków publicznych. Niemal każdy sprzedający ekogroszek sklep online oferuje go w dwóch formach: pakowany do worków oraz luzem. Na które rozwiązanie lepiej postawić?
Przeczytaj więcej

Ciepło spalania vs wartość opałowa

Ciepło spalania vs wartość opałowaWiele osób traktuje ciepło spalania oraz wartość opałową jako ten sam parametr. Jest to poważny błąd – te określenia dotyczą dwóch różnych wskaźników jakości węgla. Wiele firm niestety wprowadza w błąd kupującego podając zamiast parametru wartości opałowej właśnie ciepło spalania. Warto więc wiedzieć, czym różnią się od siebie te parametry i jak odczytywać ich wartości.
Przeczytaj więcej

Polski ekogroszek vs ekogroszek kolumbijski - jaki węgiel kupić?

Polski ekogroszek vs ekogroszek kolumbijski - jaki węgiel kupić?Ekogroszek to paliwo cechujące się wysokimi wartościami opałowymi przy niewielkiej zawartości siarki oraz niskiej spiekalności. Może być stosowany do pieców konwencjonalnych, kotłów zasypowych, kominków oraz kuchni węglowych.
Przeczytaj więcej

Ty także możesz wziąć udział w zalesianiu Polski! 

Ty także możesz wziąć udział w zalesianiu Polski! 

(…) Posadźmy bilion drzew, a uratujemy świat - mówią naukowcy. Ostatnie badanie wykazało ogromny potencjał sadzenia drzew, jako kontratak przeciwko zmianom klimatycznym. Według naukowców, to najprostszy sposób, aby nie tylko spowolnić, ale też zatrzymać drastyczny wpływ CO2 na klimat.(…)

Źródło: https://tech.wp.pl/musimy-posadzic-bilion-drzew-to-jedyny-sposob-na-cofniecie-kryzysu-klimatycznego-6399246936073857a 


Przeczytaj więcej

STOP opałowi kiepskiej jakości

STOP opałowi kiepskiej jakości

Marka SZTYGAR® to opał najwyższej jakości, którego wykorzystanie minimalizuje zanieczyszczenia emitowane w trakcie procesu spalania. 

Parametry jakościowe produktów SZTYGAR® nie tylko są zgodne ze wszystkimi normami obowiązującymi w Polsce i EU, ale w większości kategorii charakteryzują się znacznie lepszymi parametrami jakościowymi od minimalnych, wymaganych przez przepisy.
Od lat staramy się także edukować konsumentów iż wybór źródła energii (marki opału), ma istotny wpływ na jakość powietrza, którym wszyscy oddychamy. 

Kupuj tylko certyfikowany i ekologiczny opał. Razem Dbajmy o środowisko naturalne. Nasze produkty spełniają rygorystyczne normy emisji spalin.

Rozważasz różne opcje?  Wybierz ekologię!

Sztygar®

Mądry Wybór


Przeczytaj więcej

Dbamy o środowisko, tylko ekologiczny ekogroszek!

Dbamy o środowisko, tylko ekologiczny ekogroszek!Masz wybór kupując opał do domu.  Wybierz mądze, wybierz ekologię - Sztygar, zawsze mądry wybór.
Przeczytaj więcej
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
    Wyrażam zgodę
    pixel